Naszą domeną jest profesjonalizm, piękno i estetyka

Akcesoria

Klipsy mocujące:
Nasza firma jest producentem profesjonalnych klipsów do mocowania draperii, objętych Świadectwem Ochronnym Nr 14046 Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Klipsy do draperii wykonujemy z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na złamania, w czterech standardowych rozmiarach:
- grubość blatu 18 – 22 mm Klips “A”
- grubość blatu 23 – 27 mm Klips “B”
- grubość blatu 28 – 32 mm Klips “C”
- grubość blatu 33 – 37 mm Klips “D”
Klips do lambrekinu “L”.

Do klipsa zamocowana jest ostra część rzepa, zaś do draperii lub lambrekinu przyszyta jest miękka strona rzepa.
Przed złożeniem zamówienia prosimy o dokładne zmierzenie grubości blatu.

Wieszaki:
Wieszaki do draperii i lambrekinów zapewniają odpowiedni sposób przechowywania gotowych wyrobów. Wieszaki mogą pomieścić draperie o długości do 10 mb. Dzięki zastosowaniu wieszaków draperie pozostają gładkie, czyste i gotowe do natychmiastowego użycia. Wspaniale sprawdzają się w transporcie, szczególnie przydatne są podczas organizowania imprez cateringowych, gdyż pozwalają na dostarczenie wyrobów nie pogniecionych.

Transportery:
Do przechowywania oraz transportu draperii i lambrekinów oferujemy Państwu jedno i dwurzędowe transportery (stendery) z regulowaną wysokością, na których można umieścić jednorazowo od 15 (transporter jednorzędowy), do 30 (transporter dwurzędowy) wieszaków z gotowymi wyrobami. Wykonane są ze stalowych, chromowanych elementów a przy tym charakteryzują się nienaganną estetyką i trwałością. Grubość powłoki galwanicznej wynosi 20 mikronów i składa się z trzech warstw.

Logo firmowe:
Na specjalne zamówienie klienta na naszych wyrobach (zapaskach kelnerskich, obrusach, bieżnikach, kitlach kucharskich) wykonujemy haftem komputerowym logo firmowe klienta. Nici zastosowane w hafcie są odporne na odbarwienia i wybielacze, oraz temperaturę prania do 90 st. C.