Naszą domeną jest profesjonalizm, piękno i estetyka

O Firmie

 

Firma DRAPERIE – OLKA powstała w 1990 roku. Od początku swojego istnienia wyspecjalizowała się w produkcji draperii do bufetów (table skirting), lambrekinów, pokrowców na krzesła (chair cover) oraz konfekcji stołowej i gastronomicznej, do której zaliczyć możemy obrusy bawełniane, elanobawełniane, lniane, adamaszkowe, obrusy atłasowe do drapowania, nakładki, serwety gastronomiczne oraz zapaski kelnerskie, kitle kucharskie. Wszystkie tkaniny używane do produkcji naszych wyrobów są rezultatem wieloletnich poszukiwań i doświadczeń. Wybór tkanin o właściwościach samo stabilizujących i niegniotących (draperie, lambrekiny, pokrowce na krzesła) sprawia, że otrzymujecie Państwo wyroby o najwyższej jakości.

Od 2006 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem hiszpańskiej firmy TENERE – ANGLATEX S.A. produkującej tkaniny obrusowe i dekoracyjne o szerokości max 330 cm. Firma TENERE – ANGLATEX S.A. ma ugruntowaną pozycję na światowych rynkach i znana jest z wysokiej jakości produkowanych tkanin. Oferujemy w/w tkaniny (bawełniane, elanobawełniane, lniane, elanolniane, poliestrowe) oraz gotowe produkty w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej i bogatym wzornictwie.

Firma Draperie-OLKA działa na rynku wyposażenia restauracji, hoteli i firm cateringowych. Draperie-OLKA jest krajowym liderem w dekorowaniu stołów, bufetów oraz estrad. Od wielu lat tworzymy dla Państwa szeroką gamę pozycji dekoratorskich oraz świadczymy usługi w zakresie produkcji pełnego asortymentu konfekcji stołowej i gastronomicznej. Nasza firma jako pierwsza w Polsce rozpoczęła profesjonalną produkcję draperii, klipsów mocujących oraz wieszaków do przechowywania draperii.


Aby sprostać potrzebom i wymaganiom naszych klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksowe usługi w zakresie dekoracji i wystroju sal restauracyjnych począwszy od pomiaru i projektu u klienta, do finalnego wyrobu. Wynikiem wieloletnich doświadczeń jest satysfakcja, zadowolenie oraz pełne zaufanie stale rosnącej liczby klientów Firmy Draperie-OLKA.

Współpracujemy z wieloma uznanymi na rynku krajowymi producentami tkanin, oraz z hiszpańską firmą TENERE – ANGLATEX S.A., produkującą tkaniny obrusowe i dekoracyjne. Staranny dobór producentów jest dla naszych odbiorców gwarancją wysokiej jakości i zgodności z normami Unii Europejskiej i HACCP. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Udzielamy pełnej informacji na ewentualnie zadawane pytania i zamówienia za pomocą poczty elektronicznej i telefoniczno-faksowej.

Jesteśmy firmą nowoczesną, profesjonalną i pewną!