Naszą domeną jest profesjonalizm, piękno i estetyka

Obrusy, serwety, bieżniki

Oferujemy Państwu obrusy wykonane z najwyższej jakości tkanin przygotowanych specjalnie do intensywnej eksploatacji, której poddawane są w hotelach bądź restauracjach. Są to tkaniny bawełniane, elanobawełniane, lniane, poliestrowe zarówno producentów krajowych jak i importowane. Wykonujemy obrusy, serwety oraz nakładki na obrusy w dowolnych wymiarach i kształtach: na stoły prostokątne,  owalne lub okrągłe.

Dysponujemy importowanymi tkaninami o szerokości do 330 cm, dlatego naszą specjalnością są  szerokie oraz okrągłe obrusy o średnicy do 326 cm bez łączenia tkaniny, co znacznie podnosi walory estetyczne gotowego wyrobu. Dodatkowym atutem tych tkanin jest możliwość ich dwustronnego zastosowania, co uwzględniamy już w procesie powstawania gotowego wyrobu.

Wysoka gramatura tkanin (do 343 g/m2) powoduje, że wykonane z nich obrusy charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na działanie czynników mechanicznych, oraz  estetycznie i stabilnie układają się na stołach.

Nasze obrusy, nakładki i serwety mają narożniki wykończone szwem tzw. kopertowym (w szpic) a brzegi w zależności od życzenia klienta listwą o standardowej szerokości 1–1,5 cm lub szeroką 5-6 cm.