Naszą domeną jest profesjonalizm, piękno i estetyka

Pokrowce na stoły

POKROWCE NA STOŁY

Jesteśmy producentem elastycznych pokrowców na stoliki koktajlowe, stoły cateringowe, stoły zasiadane (alternatywa dla obrusu), stoły okrągłe, ławki konferencyjne i krzesła. Pokrowce produkowane przez naszą firmę wykonane są  z wysoko elastycznej poliestrowej dzianiny  wielowlokienkowej z domieszką elastanu (lycry), co gwarantuje idealne dopasowanie pokrowca do stołu dając tym samym niepowtarzalny efekt.  Zastosowanie dzianiny wielowlokienkowej (filamentowej) powoduje, ze wchłania ona wilgoć w stopniu podobnym do tkanin naturalnych tj. len, bawełna. Oferujemy Państwu pokrowce   w postaci kompletu tj. zasadniczy pokrowiec osłaniający cały stolik plus nakładka na blat. W celu ochrony pokrowca przed poplamieniem proponujemy zastosowanie podkładu z moltonu, który przycinamy na odpowiedni rozmiar i umieszczamy latexem do góry pomiędzy pokrowcem a nakładką na blacie stołu. Sugerujemy zamówienie dodatkowej nakładki, aby w przypadku zabrudzenia nie zmieniać całego pokrowca tylko samą nakładkę. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania samych pokrowców bez nakładek.

Na stoły cateringowe wykonujemy pokrowce do długości 240 cm. Nasza firma nie poleca pokrowców o dłuższych wymiarach ponieważ nie są wówczas dostatecznie napięte i efekt wizualny nie jest zadowalający. Przy tworzeniu bufetu składającego się z kilku stołów sugerujemy wykonanie pokrowców na każdy stół oddzielnie, gdyż umożliwia to wykorzystanie stołów z pokrowcami do tworzenia dowolnych konfiguracji.Podobnie jak w przypadku pokrowców na stoliki koktajlowe proponujemy zakup nakładki, pod którą wkładamy podkład z moltonu (latexem do góry) aby ochronić zasadniczy pokrowiec przed zabrudzeniem (zalaniem).

Pokrowce na stoły okrągłe produkowane są z dwóch elementów: nakładka na blat + pokrowiec osłaniający nogi stołu. Dzięki takiej konstrukcji pokrowców można je wykorzystywać jako nakrycie stołów na przyjęcia zasiadane – nowoczesna i alternatywna forma dla obrusów tradycyjnych, a także wykorzystywać przy tworzeniu bufetów okrągłych. Pokrowce na stoły okrągłe produkujemy do średnicy stołu 180 cm.

Aby uatrakcyjnić i stworzyć nowoczesny wygląd sali konferencyjnej proponujemy użycie pokrowców elastycznych, które z jednej strony mają owalny otwór umożliwiający swobodne siedzenie zaś z drugiej są całkowicie zabudowane tak jak w przypadku stołów cateringowych.

WYKONUJEMY POKROWCE NA WSZYSTKIE RODZAJE STOŁÓW !

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przy tworzeniu eleganckich oraz nowoczesnych form dekorowania sal bankietowych i konferencyjnych stworzyliśmy alternatywne dla pokrowców tradycyjnych elastyczne pokrowce na krzesła. Zaletą w/w pokrowców jest prosta konserwacja – pranie bez konieczności prasowania, oraz łatwość przechowywania – opakowania zbiorcze typu karton, worek foliowy.