Naszą domeną jest profesjonalizm, piękno i estetyka

Skirtingi, lambrekiny

Skirtingi:

Do dekorowania stołów i bufetów oferujemy cztery rodzaje draperii (table skirting):

- marszczona

- plisowana w zakładkę

- kontrafałda lewa

- kontrafałda prawa

Do produkcji draperii używamy wysokiej jakości tkanin posiadających właściwości samostabilizujące i plamoodporne.  Do przechowywania gotowych wyrobów proponujemy używanie specjalnych wieszaków metalowych, na których jednorazowo możemy zawiesić do 10 mb draperii. Draperie wykonujemy w dowolnych wymiarach (długość poszczególnych odcinków i wysokość) w zależności od potrzeb klienta.

Lambrekiny:

Dodatkowy ozdobny element wykończenia dekoracji stołu lub bufetu stanowi lambrekin, (łatwo przyłączany do draperii za pomocą innego rodzaju klipsów “L”), produkowany przez naszą firmę w dwóch wariantach:

- lambrekin austriacki

- lambrekin wiktoriański

Zarówno lambrekiny jak i draperie produkowane są z wysokogatunkowych tkanin krajowych oraz importowanych, posiadających właściwości samostabilizujące, niegniotące i plamoodporne.

Właściwy dobór tkanin sprawia, że oferowane wyroby są łatwe w użytkowaniu i przechowywaniu. Draperie mocowane są do stołu za pomocą produkowanych przez naszą firmę klipsów wyposażonych w ostrą część rzepa (haczyki).

Nieodpłatnie świadczymy usługi projektowania oraz dekorowania stołów.  Przed złożeniem zamówienia prosimy o dokładne zmierzenie wysokości stołu licząc od podłogi do górnej krawędzi blatu.